Tapestry Facebook

Vítejte v Green Tree Preschool & Academy

Green Tree byla původně založena v roce 2001 Velvyslanectvím USA pro diplomatickou komunitu. Od té doby se rozrostla, přestěhovala a své služby a know-how poskytuje i dalším rodičům a dětem.

V září 2016 otevíráme novou budovu v Praze 6 Dejvicích s denním programem v angličtině pro předškolní děti a novým konceptem Green Tree Academy, který nabízí aktivity nejen pro studenty naší školky, ale i ostatní děti do 8 let, nastávající rodiče a rodiče s dětmi.

V GreenTree je všechno pod jednou střechou.

Vítáme k zápisu děti od 3 do 6 let
LIMITOVANÁ KAPACITA

Pokud Vašemu dítěti ještě nebyly 3 roky, zeptejte se nás na možnosti.

Navštivte nás

O nás

Naše filozofie

V Green Tree děti povzbuzujeme, aby se “učily a rostly” v atmosféře podpory a péče. V učebnách i venku vytváříme prostředí pro aktivní poznávání během smysluplných herních aktivit. Naše curriculum je plně v angličtině, učitelé jsou rodilí mluvčí a každý učitel se věnuje maximálně 6ti dětem. V programu založeném na tématech se mohou děti stát princeznami a knížaty, cestovateli, archeology, učit se pomáhat komunitě i mnohem víc.

Naše curriculum

Nový učební plán v Green Tree je založen na britském modelu raného vzdělávání Early Years Foundation Stage s důrazem na 4 základní principy:

Program Green Tree Academy je založen na sedmi oblastech učení a rozvoje, které jsou vzájemně propojené a všechny považujeme za důležité. Tři z nich mají mimořádný vliv, protože podněcují dětskou zvědavost a nadšení pro poznávání a poskytují základ pro schopnost učit se, budovat vztahy a být úspěšní.

Více informací

Náš den

Rozvrh dne dává dětem řád, pravidelnost a pocit jistoty ve známém prostředí.

7:45 – 9:00 Strukturovaný volný čas
9:00 –9:15 Čas na úklid
9:15 – 10:00 Ranní kroužek a dopolední aktivity ve skupinách (zaměřené na jazyk)
10:30 – 11:30 Dět si připraví a sní svačinu a jdou ven si hrát
11:30 – 12:15 Dopolední skupinové aktivity (zaměřené na počty)
12:30 – 13:00 Oběd a čištění zubů (Konec dopoledního programu ve 13:00)
13:00 – 13:30 Tiše si čteme a odpočíváme (čas na spánek 13:00 - 15:00)
13:30 – 15:00 Tématické aktivity (vývarné, IT, vaření, podpora Angličtiny). Konec školního dne v 15:00
15:00 Svačina
15:30 – 17:00 Strukturovaný volný čas (hry venku, když to počasí dovolí)
Pro aktuální program navštivteKalendář akcí

Denní aktivity zahrnují

hudbu, výtvarné dílny, jógu, gymnastiku,lezení na stěně s instruktorem,
plavání, vaření, hry s vodou a pískem, zahradničení a další

Speciální události, výlety a oslavy

Výlet na farmu, návštěva hasičské stanice, koncerty, muzea a výstavy,
Oslavy Halloweenu, Mikuláše, Vánoční koncert, hledání Velikonočního vajíčka,
Den matek, Den otců, letní tábor

Školné

Školné 2016-17

Den
v týdnu
Půl dne
(7:45 - 13:00)
Celý den
(7:45 - 17:00)
2 7 000 Kč 9 000 Kč
3 10 500 Kč 13 000 Kč
4 14 000 Kč 17 500 Kč
5 16 000 Kč 21 000 Kč

Školné zahrnuje svačiny a všechny programové aktivity

Flexibilní rozvrh umožňuje rodičům výběr počtu půl dnů nebo celých dnů (minimálně 2)

year.Sleva pro platbu předem na semester nebo školní rok.

Obědy 95 Kč/den

Sleva pro sourozence 5%

Přihláška

Náš tým

Představujeme vám náš tým profesionálů.

Doporučení

Our family has a long history with Green Tree School. Our older son Nicholas joined Green Tree in 2006 when he was 18 months old and stayed there for three years in total. Our younger son Robert also joined when he was about 2 years old and is still going there. After 3 years in Green Tree Robert will graduate to a bigger school at the end of this school year. Both of our children were very happy in Green Tree and the older one still likes to go back and visit sometimes even though he is 11 years old now. That is how special the school was to him. What makes Green Tree so special is the combination of a very homey and nrturing environment in combination with professional educational structure through fun and play. The school has always encouraged not only education and learning but also friendship and sense of community. Our children have both acquired very good friends in the school and loved going there.


Vera and Thomas Newbold

My daughter has been attending Green Tree Preschool for about a year and I would just like to express our greatest grattitude for the staff, for being so kind, understanding and nurturing towards her.The teachers are very professional and their efforts and dedication to teaching students is very appreciable.We feel ourselves very lucky to find such a school with a great team. My daughter enjoys going to school each time and in fact her English has improved remarkably within a year. We are very satisfied with Green Tree and its positive environment and I believe the teachers are truly what make the school stand out.


Hamza Ramazan Caglar, Turkish Embassy in Prague

Green Tree Preschool is a place where my son gets a perfect package of many things – love, care, a lot of exiting activities and last but not least professional staff composed from native speakers only. When we were looking for a preschool for our son, we wanted him to learn English above all. He started with not a single word in English and now, attending the school for about a year and 3 months, he does not feel a difference in being in the English environment – the school and the Czech one – home. He understands English perfectly and is making remarkable progress with his speaking, learning new English words every day! To me it is a miracle. And on top of that, we were so lucky to find a preschool, where children's development, personality and happiness are treated equally. Thank you Green Tree!


Lida & Martin, Prague May 2016

Naši rodinu pojí s Green Tree Preschool relativně dlouhá historie. Náš starší syn Nicholas začal Green Tree navštěvovat v roce 2006, když mu bylo pouhých 18 měsíců a zůstal celkem 3 roky. Náš mladší syn Robert také nastoupil do Green Tree, když mu byly necelé dva roky. Dnes je mu 5 let a v tomto školním roce bude v Green Tree končit, protože od září 2016 nastoupí do větší školy. Obě naše děti byly v Green Tree velice šťastné. Náš starší syn, který momentálně chodí do 5 třídy základní školy, se i nyní po šesti letech rád v Green Tree zastavaví, třeba cestou ze školy. A dělá to celkem pravidelně. A nutno podotknout, že ho v Green Tree vždy rádi vidí. To co dělá Green Tree výjimečnou školou je dle naší zkušenosti kombinace velice přátelského až domáckého prostředí v kombinaci s profesionálním přístupem ke vzdělávání a rozvoji dětí prostřednictvím hry a zábavy. Green Tree Preschool se ale nezaměřuje pouze na vzdělávání a rozvoj dětí, ale co jsme vždy oceňovali, klade důraz také na budování přátelských vztahů mezi dětmi a budování jakési vzájemně se podporující komunity. Obě naše děti si v Green Tree Preschool našli velice dobré přátele a byli tam opravdu šťastné.


Vera a Thomas Newbold

Green Tree Academy
Otevřeno od září2016

V Green Tree Academy si uvědomujeme, že učení začíná už od okamžiku narození. V našem novém sídle nabídneme programy pro nastávající rodiče, poporodní cvičení pro rodiče a miminka i semináře na taková témata jako je výživa, rodičovství, zdraví, první pomoc a další.

Také dáme rodičům možnost vybrat si z široké nabídky doplňkových aktivit pro předškolní děti a děti do 8 let. Kurzy budou zahrnovat sport, hudbu a výtvarné dílny.

Věříme, že se Green Tree Academy stane příjemným centrem
pro rodiče a děti nejen z Prahy 6.

Sledujte náš kalendář a Facebook, kde budeme postupně uvádět všechny nabízené aktivity s daty a cenami.

Podívejte se k nám, rádi se Vám představíme!

Přijďte na návštěvu a vyzkoušejte si den s námi!

Volejte nebo pište Carol

(+420) 723 977 084
info@greentreepreschool.cz

Kde nás najdete?

Skvělá lokalita v Praze 6 Dejvicích u “Kulaťáku”, výborně dostupná autemi MHD, metro A stanice Dejvická.

Adresa

Kafkova 42
160 00 Praha 6

Kontaktní osoba

Carol Karr-Jelinek - Ředitelka
(+420) 723 977 084
info@greentreepreschool.cz

Firemní údaje

Green Tree Preschool s.r.o.
Na okraji 335/42, Praha 6 - Veleslavín, 162 00
IČ: 28529596 / DIČ: CZ28529596
Společnost Green Tree Preschool s.r.o. je zapsaná v OR vedeném MS v Praze, oddíl C, vložka 148252